Avea Yüksek Fatura İtirazıma Hala Çözüm Getirmedi!

Ümit P. |

Yapmış olduğum fatura itirazına Avea bana şikayet formu açılıp incelenmeye alınmıştır diye mesaj attı. 11.02.2014 tarihinde ve 14.02.2014 tarih hala bir sonuç yok ortada. 4 gün sonra faturanın son ödeme günü geçince mahkemeye vereceğiz diye mesaj atarlar! İşte Avea'nın Türkiye'nin en büyük operatörü olduğunu iddia eden bir firma hizmet vermeden ücret alıyor gerçek yüzü bu Avea'nın!

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ümit P.
  27 Şubat
  09:13

  Hic bir cozum bulunmamis ve yetersiz bir firma oldugunu kanitlamistir avea bir daha asla avea denen bir firmayla isim olmaz cozumleri basit herseye kilif uydurmuslar odiceksin faturasiz hatta gectim diye hediye vermisler onun parasi alinmis madem ucret odicem sen ne hediyesinden bahsedion ben hatti kapattigim gun bana arama yapmissin diyolar bahane cok onlarda yasalbislem baslatilir allahindan bulsun hepsi omur boyu yuzleri gulmesin

 • 27 Şubat
  08:22

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.02.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 15 Şubat
  11:49

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş