Avea Yüksek Fatura Gönderimi...

Ali M. |

Yıllardır kullanmış olduğum Avea hattıma bu ay 13 lira internet bedeli yansıtılmış. Fakat benim internet paketimin bittiği bana belirtilmeden bu ücretlendirme nasıl yapılıyor. Yıllardır güvendiğim beğendiğim Avea'nın bu davranışı hiç yakışmadı.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali M.
  05 Kasım
  12:20

  Yılların Avea kullanıcısıyım fakat yüksek fatura gönderiyorlar. Hesap kesim günü internet paketim bitmediği halde 11.40'dan itibaren kullanmış olduğum internet için bana 16 lira ekstra fatura göndermişler. Neymiş efendim o gün paketim yenilecekmiş o yüzden olmuş. Hem o an kullandığım pakette internet var hem de yeni gelen pakette nasıl oluyor bu? Kimseye tavsiye etmiyorum bu firmayı 4 yıllık kullanıcıyım sözleşmem bitsin hemen değiştireceğim firmayı

 • 19 Ekim
  14:31

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 16.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 14 Ekim
  14:24

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş