Avea Yüksek Fatura Gönderildi!

Turan D. |

Yaklaşık bir ay önce yoğun kullanım bedeli nedeniyle 50 TL'lik bir meblağa ödedim. Bu ayki faturam ise tam 116 TL geldi. Sadece 1 gün hattımı S4'e taktım yanlışlıkla internete girmiş olabilirim sadece bu yüzden 170 liralık bir fatura ödemek zorunda kaldım. Bu nasıl birşey.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ekim
  13:31

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.07.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 13 Temmuz
  15:32

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş