Avea Yüksek Fatura Gönderdi!

Ahmet Fatih Y. |

0505 338 ** ** nolu hattıma geçtiğimiz ayın faturası olarak 292 TL ücret gelmiştir. Müşteri hizmetlerini arayıp detaylarını sorduğumda hattımdan sabah yaklaşık 4 ve 7 gibi saatlerde internete girildiğini öğrendim. Oysaki ne kendim hattımdan interneti kullanmaktayım ne de evimizdeki herhangi birisi, reklamla ilgili olduğu açıkça belli olan bu yüksek miktarı ödemek istemiyorum.

Müşteri hizmetlerinden gerekli tatminkar yardımı alamadığım için buraya yazıyorum. 10 yıldır kendim ve eşim (505 373 ** ** ) Avea kullanmaktayız eğer bu problem çözülmezse hatlarımızı başka bir operatöre taşıyacağız.

Etiketler :

Fatura Gönderimi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  11:51

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 10.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 10 Aralık
  11:49

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş