04 Eylül 2013

Avea Yüksek Fatura Gönderdi!

Vodafone abonesiyken Cepte Bayram Kampanyası'nın 9 TL'lik küçük tarifesine geçiş yaparak Avea'ya numaramı taşıdım. Avea'ya geçmemin akabinde gelen ilk faturam sözleşmemin aksine 62,25 TL geldi. Müşteri hizmetleriyle faturaya itiraz ettiğime dair defalarca konuştum fakat bir sonuca ulaşamadım.

Avea'nın yaptığı bu haksız kazançtan başka bir şey değil. Bu haksız kazanılan parayı ödemek istemiyorum. Avea gibi büyük bir şirketin abonelerine karşı yaptığı bu şeye anlam veremiyorum. Mağduriyetim giderilmezse bundan sonra asla Avea abonesi olmayacağım.

Nurten 34 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 11.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Nurten 07 Eylül 2013

    Gerek cep telefonuma mesajda gerek şikayetim var com.a gönderdiğiniz cevaben bilgilendirmeniz, benim bir sonraki ayın faturasına da istediğiniz fiyatlandırmayı yapacağınız endişesini yaşattı. Benim konu ile ilgili şikayetim 2 eylülden önce 13- 14 ağustosta avea müşteri hizmetlerini arayarak başladı. Sizde ses kayıtlarım var incelerseniz. Şikayetimin incelenmesi hala sonuçlanamadı. Sizde 18 tllik cepte bayramın küçük tarifesi olan 9 tllik sözleşmem mevcut. gerekli işlemlerin yapılmasını ve bir an önce sonuçlandırılmasını bekliyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön