Avea Yüksek Fatura Gönderdi!

Cengiz A. |

Avea Emniyet Müdürlüğü hattı kapsamında 5 adet hattım var. 7. sınıfa giden oğluma 05071259*** hattı için 15 TL sabit ücretli faturalı hat aldım. Aldığım zaman hattı satan bayiye sürpriz fatura gelmemesi için internete kapalı olmasını istedim. Otomatik ödeme talimatı sonrası telefonuna gelen mesajda 59 TL'lik faturanın otomatik ödeme ile kredi kartı hesabından tahsil edildiği ayrıca kesilen bir sonraki faturanın da 60 TL olduğu bunun da 46 TL'sinin 20 dakikalık internet kullanımından kaynaklandığını bildirdiler. Gelmeyen faturaya, kapalı internete zayıf çekime fahiş fiyat.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme Kapsama Alanı-Şebeke Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ekim
  10:58

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.10.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 20 Ekim
  16:08

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş