Avea Yüksek Fatura Gönderdi!

Kadir B. |

Bir operatörden Avea'ya geçiş yaptım ama nişanlım Vodafone abonesi olduğu için 10 gün sonra yine geçiş yapmak zorunda kaldım. Fatura kesiminden bir gün önce bu geçiş olayı gerçekleşti faturamın en fazla 49 lira gelmesi gerekirken 80 lira fatura ile karşılaştım.

Müşteri hizmetlerini aradığımda 30 liralık Avea'ya geçiş ücretinden bahsettiler ve böyle bir şeyi ilk defa duyuyorum. Eğer bu geçiş ücretinden daha önce bahsetmiş olsalar Avea'ya geçiş yapmazdım kaldı ki 10 gün Avea'da kalmama rağmen bir aylık fatura kesiyorlar ve 30 lira geçiş ücreti alıyorlar. Bu durum beni çok hayal kırıklığına uğrattı.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Şubat
  13:23

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.02.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 14 Şubat
  13:27

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş