Avea Yüksek Fatura Gönderdi!

Burcu E. |

Avea hattından 60 tl'lik paketim var ve mesaj hakkım bittiğinde mesaj hakkı yaptım tekrar ama tekrar bitiminde haber verilmediği için 600 tane extra mesaj atılmış oldu. Peki bunun haberi bana neden verilmiyor? 270 tl bir fatura mı olur? Bu konuyla ilgili hukuki süreç başlatacağım.

Etiketler :

SMS Ücretlendirme Paket Aşım Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Şubat
  13:53

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.02.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Burcu E.
  25 Şubat
  10:28

  avea konuyla ilgili geri dönüş yapmadı

 • 03 Şubat
  14:45

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş