Avea Yüksek Fatura Gönderdi!

Serkan S. |

Kullanmış olduğum Avea Data hattı numaram (0543 586 ** ** ) taahhüdüm bitmeden ve Kartalcell müşteri hizmetlerini arayarak taahhüdüm bittiği zaman hattımı iptal etmek istediğimi söyledim müşteri hizmetleri bana hattınızı iptal etmeyin onun yerine taahhüdünüz bittikten sonra faturasız hat olarak devam etsin diyerek beni ikna etti. Faturasız hatta geçişte hiçbir ek ücret ve cezayı işlem yansımadan devam edeceğimi söyledi ve (18.01.2014 ) tarihli son gelen faturam 25 TL olması gerekirken faturam 65 TL geldi.

Müşteri hizmetlerini aradığımda hattımın faturasıza geçişinden kaynaklı ek ücretler yansıdığını söylediler. Ayrıca geçmiş dönemlerde data hattımdan kota aşımı olduğunu iddia edip fazla fatura gönderimi yapmışlardı.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Şubat
  13:18

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 21 Ocak
  11:07

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş