Avea Yüksek Fatura Gönderdi!

Aytekin D. |

Gerçek bir olay. Tarife değişikliği için bir ay faturalı bireyselde kal dediler, 500 dakika her yöne hakkın var dediler. Sms ve internet kullanımı hakkında bilgi vermediler. Sonra 130 lira fatura geldi. Doğalgaz değil Avea faturası gelen. 500'ü aradım. 55 Megabite kullanmışsınız dediler. 1 Megabite 2 tl. Valla hayat değişir Avea'yla

Etiketler :

Bilgilendirme İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aytekin D.
  30 Aralık
  22:36

  Sayın yetkili şikayetim ile ilgili tüm görüşmeleri ben yaptım. Geri dönüş tarafıma yapılsın diye kendi numaramı bıraktım fakat avea belirttiği gün konunun gelişiminden haberi olmayan eşimi arayip bireysel faturalı hat ile ilgili sabit fiyat ve dakika hakkında bilgi verdik demiş. Sevgili avea Internet kullanımı hakkında hiçbir bilgi vermediniz bir Mega bite 2tl demediniz. Buradan bu şikayeti okuyan sayın kamu oyuna soruyorum. 55 mb a kim 101 tl verir

 • 30 Aralık
  16:29

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 26.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 25 Aralık
  10:18

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş