Avea Yüksek Fatura Geliyor.

Beyhan Ç. |

Ben uzun zamandır Avea faturalı hat kullanıcısıyım. Daha öncede faturamın yüksek gelmesi ile ilgili sıkıntı yaşadım fakat son zamanda baya abartmaya başlandı ve detaylı fatura istediğimde hesaplama yaptığımda asla faturada bana yansıtılan meblağ çıkmıyordu.

Defalarca aradım genel müdürlüğünüze kadar fakat bana açıklama veya iyileştirme yapılmadı üzerine bana yalan yanlış bilgiler verilip tarifemi değiştirdiğimde ise yine tarafınıza yanlış bilgi verilmiş diye komik kurumsal kimliğe sığmayan bir açıklama geldi. Ne hata karşısında ezilme veya iyileştirmeye çalışma çabası göremedim. Konu hakkında Tüketici Yüksek Hakem Heyetine de başvuracağım.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Haziran
  17:50

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 28.06.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 27 Haziran
  11:53

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş