Avea Yüksek Fatura Geldi!

Murat A. |

Uzun yıllar faturalı abonesi olduğum bir oparatörden geçtiğimiz yıl şişme fatura yüzünden ayrıldım ve Avea'lı oldum. 1 yıldır çok memnun olduğum hizmetlerine hayretler içinde bakarken şom ağzım bu ay bana dur dedi ve 28 tl lik faturam bu ay 62 tl olarak tahsil edildi.

Müşteri hizmetlerini aradım karşımdaki insan ne dese beğenirsiniz 34 tl tutarında sohbet sitesinde üyeliğiniz var, ne zaman girmişim nereye mesaj atmışım hangi saatlerde bu olmuş ses seda yok. Yahu arkadaşım ne sohbet sitesi evli iki çocuğu olan benim ne dün ne de bugün böyle bir ihtiyacım olmuştur. Çok acil tarafından kesilen paranın iadesini, Avea tarafından konunun mahkemeye taşınarak hakkımın sonuna kadar savunulmasını arz ederim.

Etiketler :

İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Eylül
  18:24

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.09.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Murat  A.
  21 Eylül
  18:48

  Bana değerlendirme dedikleri fatura detayı gondermek ise bu işi mahkeme çözer

 • 16 Eylül
  09:21

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş