Avea Yüksek Fatura Geldi.

Fatih G. |

Avea 0505 355 ***** numaralı , avea kamu mega tarifesinde taaddütlü olarak aboneyim. he ay 27 - 30 TL arası belli bir fiyat ödüyorum.
ama bu ay ilk defa yüksek olarak ; 210 TL lik fatura geldi, tarifede binlerce ücretsiz dakika olmasına rağmen özellikle avea numaraları sürekli ücretlendirilmiş.

ayrıca avea firması " fatura aşımı " yapıldığını hiçbir şekilde bildirmedi. en kötü ihtimal ile kanunen 100 TL yi geçince uyarı yollaması gerekiyordu. hiçbir fatura aşımında uyarı gelmedi. sürekli bizim mi kontrol etmemiz gerekiyor.

faturamın gerekli incelemeler yapılarak düşürülmesini istiyorum. müşteriniz olarak mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih G.
  02 Ağustos
  19:30

  herhangi bir çözüm veya olumlu yönlendirme yapılmadı.

 • 24 Temmuz
  12:32

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 22.07.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 21 Temmuz
  12:58

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş