Avea Yüksek Fatura Geldi.

Busra A. |

2 hafta kadar önce bir grup arkadaşımızla umreye gittik. Gitmeden önce bir araştırma yaptık ve orada kullanmak üzere Avea'nın Umre paketlerinden birini seçtik. 30 dakika arıyor ve aranıyorsun toplam 9 tl karşılığında. Dönünce gelen fatura bizi şok etti. Çünkü ekstra yaklaşık olarak 200 tl fazla ödememiz gerekiyordu. Ama dakikalarımızı doldurmamıştık bile. Avea'nın bu fatura olaylarına bir çözüm üretmesini bekliyoruz.

Etiketler :

Yurtdışı Görüşme Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Temmuz
  13:40

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 06.07.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 04 Temmuz
  15:58

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş