Avea Yüksek Fatura!

Cemal U. |

Ablamla birlikte aldığımız Avea faturalı hattı ben ondan önce faturasıza taşımıştım. O bir süre daha kullandı ve Turkcell'e taşıdı numarası. Birkaç ay geçti ve Avea'dan son gelen faturası 300 küsür yurtdışı SMS kullandığına dair fahiş bir bir miktar (450 tl civarında) fatura geldi ve ben tahmin etmiyorum yurt dışı mesaj gönderildiğini. Gönderebileceği kimse de yok onun telefonundan gönderecek başkası da yok. Ayıptır! İnsan bunca çalışıp o parayı kazanmaya uğraşıyor, bir iki kalem oyunuyla 450 TL fatura gönderiliyor. Günahtır...

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme Yurtdışı Görüşme Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Ağustos
  13:48

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 24.08.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Cemal U.
  19 Ağustos
  12:58

  Ya bırakın Allah aşkına ne numara var elinizde ne de numaraya ulaşabileceğiniz herhangi bir detay. Bilgi de istemediniz müneccim misiniz nereden bildiniz numarayıda inceleme başlattınız. Bunlarla milleti oyalamaktan vazgeçin. Gerçek müşteri hizmeti vermeye başladığınızda bende tekrar aveaya dönmeyi düşünebilirim.

 • 19 Ağustos
  12:46

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş