Avea Yüksek Fatura

Furkan B. |

Data hattımı Avea'ya taşıdım. 5 GB limitli çok açık bir şekilde 19 tl +telsiz kullanım ücretini ödeyecektim ancak Avea ilk aylarda yüksek fatura yolladı. Bunu üzerine itiraz ettim ki bu itiraz baya sürdü, 2 saatte yaklaşan bir konuşmanın sonunda haklı olduğum anlaşıldı. Fatura 19+telsiz ücreti yani olması gereken oldu. Ancak yinede ilerde yüksek fatura gelirse bizle iletişim kurun hemen düzeltiriz dendi.

Nitekim geçen ay ve bu ay yine yüksek fatura geldi. Hemen iletişime geçtim mail yolladım data hattan iletişim olmadığını bildikleri halde o hattı aramışlar ulaşamamışlar, bunu da daha sonra aradığım müşteri hizmetlerinden öğreniyorum. Ben böyle sorumsuz, kuralsız, sözünde durmayan firma görmedim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Mayıs
  09:55

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.05.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Furkan B.
  14 Mayıs
  12:04

  3 gündür ne arayan soran yok.

 • Furkan B.
  13 Mayıs
  08:24

  Zaten sitenizden yazdım diyorum en azından standart mesajın o kısmını değiştirin dalga geçer gibi cevap veriyorsunuz

 • 12 Mayıs
  15:52

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş