Avea Yüksek Fatura!

Saim Y. |

Avea kullanıcı olarak Avea'dan şikayetçiyim. Bu zamana kadar sürekli 31 TL gelen faturam bu ay 73 lira geldi. Benim bilgim ve isteğim dışında 2036 diye bir yere üye olunmuş ve bu üyelikten bana ücret yazılmış bunu bana bildirmeden gerçekleştiren ve bu faturayı düzenleyen ayrıca iptal etmeyen Avea'dan şikayetçiyim. Para iadesi istiyorum aksi takdirde gereken yerlere gereken başvuruyu yapacağım.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Haziran
  10:47

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 27.05.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 26 Mayıs
  09:48

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş