Avea Yüksek Fatura!

Harun G. |

Faturalarımı zamanında ödememe rağmen bir arama ile faturanız SMS paketini aştığından dolayı 424 TL olmuş ve 200 lira ödememeniz durumunda kapatılacaktır diye arama geliyor. Tam olarak neden bu faturanın böyle geldiğini bilmemekle beraber taahhüdün bittiğini düşünüyorum ama daha öncesinde bir uyarı ve yönlendirme olmadan nasıl bir sistem uygulanıyor da fatura bu kadar yüksek gelebiliyor ve madem şimdi 200 TL ödemeniz gerekmektedir diye arayanlar faturanın 200 TL'yi geçmesini neden bekliyor.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Mayıs
  16:07

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 14.05.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 13 Mayıs
  17:03

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş