Avea Yüksek Fatura!

Yağmur D. |

Annem, Şerife U., Avea'dan 0535 230 52 ** GSM numarasıyla, iletişim hizmeti almaktadır. Annemle beraber yurt dışına çıkmış olduğumuz dönemde 1700 TL tutarında telefon faturası olduğuna dair Avea tarafından arandık. Faturanın yüksek olmasının sebebinin internet kullanımı olduğu söylenildi. Fakat biz interneti sadece Wi- Fi üzerinden kullandık, ancak 3G'nin açık kalması nedeniyle ücret yazıldığı söylenildi.

Annem 3G üzerinden kullandığı söylenen interneti kullandığının farkında değildi. Kaldı ki fatura 1700 TL'ye ulaşınca haber verildi, daha önce bilgilendirme yapılmadı ve özellikle 3G'nin açık kalmasının sonuçları anlatılmadı. Fiilen kullanmadığımız 3G'nin fatura bedeline itiraz ediyoruz.

Etiketler :

Habersiz İşlemler Yurtdışı Görüşme Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Nisan
  08:56

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 24.04.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 24 Nisan
  09:05

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş