Avea Yüksek Borç Miktarı Çıkardı.

Onur T. |

Ben 1 yıl taahhütlü Bursa 500 paketine üye oldum. Bu pakette 500 dk, 5000 mesaj vardı ama 6 aylık içerisinde mesaj hakkı bitiyormuş. Bunun bilgisini aldığım bayii tarafından verilmedi. Bittiğini bana tam anlaşılmadan mesaj atmışlar 4 ay önce. Bu sözleşmeyi imzalarken de varmış bu madde.
Lakin bilmediğim okumadığım(okunsa zaten imza atmazdım) için bileti bana kesiyorlar.

Kısacası mesaj ücretlendirip 424 tl borç çıkarmışlar. Ödenmemesi halinde tel kısıtlamaya gideceklermiş. Çok mağdur durumda kaldım, ben asgari çalışan olarak bu para bana epey külfetli.
Bana bir çıkış yolu verirseniz minnettar kalırım.

Etiketler :

Personel Eksik Bilgilendirme Borç-Adli-İdari Takip SMS Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Mayıs
  10:14

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 20.05.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 17 Mayıs
  15:26

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş