Avea Yüksek Borç Çıkardı.

Şenol D. |

Ben geçen ay faturalı Avea hattı aldım hesap kesim tarihine kadarki olan 9 TL'yi ödedim ondan sonra konuşmaya devam ettim. Her yöne 1000 dakikam vardı bana gelen maille şaşkına döndüm. Tam tamamına 269 TL borç görünüyor. Ben böyle bir şey görmedim bu parayı nasıl istersiniz benden çok faturalı hat ve operatör kullandım ama sizin gibisini görmedim tüketici hakları mahkemesine gideceğim, olmadı normal dava açacağım 269 TL borca gerekirse 2000 TL avukat parası ödeyeceğim ama sizin gibilere paramı kısmet etmeyeceğim.

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Temmuz
  12:16

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 20.07.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 20 Temmuz
  14:29

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş