Avea Yüklü Fatura Gönderdi!

Hatice A. |

Yaklaşık 6 ay önce Avea'dan faturalı hat aldım. Öğrenciyim bu yüzden çok yüklü miktarlar olmasını istemedim. Seç tarifesiyle hattım açıldı. aylık 50 tl olarak fatura bedelim belirlendi. Ancak faturam ilk ay 173 tl geldi ödemede ise tutar 363 tl gözüküyordu. Sınırsız internetim vardı ve dakika süresini ve mesaj sınırımı aşmadığım halde bu miktar geldi. Faturayı kabul etmedim ve ödemedim.

Hattım kullanıma kapandı. Şimdi ise beni aradılar ve 912 tl faturam olduğunu bu bedeli ödemem gerektiğini söylüyorlar. Kullanmadığıım halde bu bedeli ödemek zorundaymışım. İnternetten araştırdım Avea faturalı kullanan herkes şikayetçi. Firmanın bu duruma bir an önce çözüm bulmasını istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Borç-Adli-İdari Takip Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Aralık
  16:32

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.11.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 13 Kasım
  12:17

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş