Avea Yüklü Fatura!

Fatih Ö. |

22 Mayıs 2015' te Avea müşteri hizmetlerini arayıp hattımı faturasıza çevirmek istedim. Toplamda ne kadar ödeme yapacağımı sorduğumda 20 lira cayma bedeli 20 lira faturasıza geçme ücreti toplamda 40 lira ödeyeceğini söylediler.

Kabul ettim. İki gün içerisinde faturasıza geçişimin yapılacağını söylediler. Fakat geçişi 2 gün sonra değil 7 gün sonra yaptılar. Faturayı ise bekletip 1 Haziran'da 115 lira olarak gönderdiler. Şikayetçiyim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Temmuz
  13:35

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 03.07.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 03 Temmuz
  10:28

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş