Avea Yüklemenin Kullanılabilir Bakiyeye Yansımaması.

Gülbahar P. |

09.06.2015 tarihinde online olarak 30 TL yükleme yaptım fakat kullanılabilir bakiyeme yansımadı. Müşteri hizmetlerini aradım ve kayıt açtıklarını 24 veya 48 saatte döneceklerini söylediler ama dönmediler. Dün yine aradım ve tarafıma ait bir kaydın oluşturulmadığını söylediler. Yani bir önceki gün yanıltıcı beyanda bulundular. Sonra tekrar kayıt açtıklarını ve bu sefer acil olarak ilgileneceklerini söylediler. Tarafıma hala bir dönüş yapılmadı ve yükleme yaptığım bakiyeyi hala kullanamıyorum. Müşteri hizmetlerine ulaşım da ücrete tabi. Tarafıma herhangi bir bilgilendirme yapılmaması, iki gün geçmesine rağmen umduğum hizmeti alamamam da cabası. İnsanları oyalayıp mağdur eden bir hizmet anlayışı olamaz.

Etiketler :

Bilgilendirme Çağrı Merkezi Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Haziran
  10:52

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.06.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Gülbahar P.
  12 Haziran
  16:53

  Sürekli inceleme yaptığınıza dair mesaj atıyorsunuz. Neyin incelemesi bu bilgilendirseniz keşke. Üç gün oldu hala bir dönüş alamadım. Bugün bir Avea numarası aramış beni. Geri dönüş yaptım ama aranmıyor. Ben defalarca aradım kurumunuzu, ulaşamadığınız zaman ulaşmaya çalışın, tekrardan arayın müşterinizi. Hala bekliyorum.

 • Gülbahar P.
  11 Haziran
  17:38

  Resmi web sitenizden de yazdım ama bir dönüş alamadım. Sürekli oyalıyorsunuz. Personeliniz kayıt açtığını söyleyerek yalan beyanda bulunuyor. Sonra yine arıyorum kayıt açıyorsunuz acil koduyla ilgileneceğiz diyorsunuz bir gün geçiyor hala bir dönüş olmuyor. Ne gibi bir inceleme ki bu, bu kadar uzun sürüyor? İletişimle ilgili hizmet sağlayan bir kurumun, iletişimle ilgili böylesine sorun yaşaması büyük dilemma.

 • 11 Haziran
  17:17

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş