16 Nisan 2013

Avea Yüklediğim TL'yi Hattıma Yüklemiyor!

16 Nisan 2013 tarihinde saat 00.29:53 saatinde Yapı Kredi Play Card ile verdiğim onay ile, avea.com.tr online işlemler/TL yükle linkinden 30 TL yükledim. Bu miktar kredi kartımdan düşülmesine rağmen hattıma yüklenmedi. Görüyorum ki burada benzer şikayetler oldukça fazla. Bana söylenen, dekontu Avea'ya fakslamak zorunda olduğum.

Ben zaten işlemi Avea nın resmi internet sitesinden yapıyorum, ve işlem sizin sisteminizde görünmüyor, bu tamamen sizden kaynaklı bir sorun. Müşteri hizmetlerindeki hizmetten de hiç memnun değilim, hep aldığım aynı cevaplar. Müşteri hizmetlerini aramaktan kalan 25 hediye dakikam da bitti, hiç bir yere ulaşamıyorum, 30 TL nin derhal hattıma yüklenmesini istiyorum!

Münir 91 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Münir 17 Nisan 2013

    Ben dün gece şikayet ile ilgili mesaj yazarak 30 TL nin hattıma yüklenmesini istemediğimi söyledim. Ancak bu sabah saat 08:51 de 30 TL hattıma yüklendi. Yapı Kredi'de 16 Nisan saat 00:30 da bu yükleme talebini yaptığım görünüyor, ancak Avea'dan bana söylenen sistemde herhangi bir gecikme yaşanmadığıdır. Ben bu işlemin 32 saat geciktiğini kanıtlayabilirim. Bu yüklenecek olan lira geciktiği için ben tekrar 30 Lira yükledim ve şu an 60 TL yüklemiş oldum, ben öğrenciyim, bir ayda bu kadar para yükleyemem. Sisteminizdeki gecikmeden dolayı ben bunu yaşadım. Bunun düzeltilmesini talep ediyorum.

  • Münir 16 Nisan 2013

    Bu yüklenecek olan 30 TL lik bakiyenin hesabıma yüklenmesini istemiyorum, çünkü zaten mecburen bugün tekrar 30 TL yükledim mağdur edildiğim için. Bu 30 TL lik işlemin Bankaya geri ödenmesini talep ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön