Avea Yüklediğim TL'ler Gidiyor!

Zafercan G. |

25.09.2014 sabah 9'da hattıma 30 tl yükledim ve birden bire kontörlerim gitmeye eksilmeye başladı, böyle bir şey var mı ya yapacağım paketi de yapamadım ama Avea bunu her defasında yapıyor her zaman yüklediğim kontörler birden bire uçup gidiyor. Müşteri hizmetlerinide ücretli yapmışsınız sayesinizde lirasız kaldığım için onu da arayamadım, gereken işlemlerin hemen yapılmasını istiyorum. Aksi takdirde hukuki yollara başvuracağım. Numaram profilimde yazıyor. Bir şekilde ulaşın halledin bu işi.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Ücreti Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Eylül
  15:20

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 25.09.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 25 Eylül
  12:26

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş