30 Ağustos 2013

Avea Yüklediğim 30 TL'yi 10 Dakikada Geri Aldı!

21.08.2013 tarihinde hattıma 30 TL yükledim. Daha sonrasında telefonumu şarja taktım. Yaklaşık 10 dk sonra tekrar telefonuma baktığımda 250 mb kullanım yapıldığı ve kullanım miktarının 28 TL olduğuna dair bir bildirim gelerek hattımdan 28 TL düştü ancak telefondan internete girmedim, hatta hattımda TL olmadığından paket veri kullanımına da kapatmıştım. Yani internete girmesi veya herhangi bir güncelleme yapması imkansızdı.

Müşteri hizmetlerini aradığımda komik bir şekilde telefonunuz akıllı bir telefon kendi kendine internete girmiştir dendi. Tekrar TL yükledim ve internet paketi aldım, bu sefer paketim olduğu halde paketsiz kullanımınız 5 TL'yi aşmıştır diye mesaj geldi. Avea'da sorun var.

Özlem 28 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Kasım 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 03.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Özlem 03 Eylül 2013

    Bu sorun giderilmediği halde zaten hattımı başka bir operatöre taşımayı düşünüyorum. Çünkü paket günüm dolduğunda ve yükleme yaptığımda yeniden bu sorunla karşılaşabilme ihtimalim var. Müşteri hizmetleriyle bunu paylaştığımda ise bana güven veren bir cevap verilmedi.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön