Avea Yoğun Kullanım Bedeli!

Can Ö. |

Hattımda 04/03/2013 tarihinde AVEA tarafından 06/ 03/2013 tarihine kadar 300 TL yoğun kullanım bedeli istenmektedir. Müşteri Hizmetlerini aradığımda bu konu hakkında yardım edemediklerini, ne için 300 tl ara fatura kestiklerini sorduğumda yoğun kullanım(!)diyerek cevap vermektedirler. Gerekli yasal yolları kullanmama dahi fırsat verilmeden tutar benden tahsil edilmek istenmektedir. Bu konuda mağduriyetimin giderilmesini talep etmekteyim.

Etiketler :

Paket-Tarife Aşımı Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Mart
  12:28

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.03.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 05 Mart
  12:02

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş