Avea Yine İki Kat Fatura Gönderdi!

Yakup Ç. |

27 TL'lik kamu mega tarifem bu fatura döneminde tam 53, 25 TL geldi. Neyse eski tarifemde 3 katı geliyordu. Sanırım iyiye doğru bir yöneliş var. 25 TL içerik servisi kullanmışım.

Müşteri temsilcine durumu aktardım 9222'ye mesaj atmışım BJK ile ilgili. Ben BJK'lı değilim ki ne diye öyle bir mesaj atayım? Takım bile tutmuyorum. Burç sonuçlarını istemişim keza aynı servisten. Ben kendimi bildim bileli maçoyumdur ne burcu ya! Bildiğim bir tane burcu vardı oda evlendi gitti. . falan filan.

Baktı olmuyor işin içinden çıkamayan Avea müşteri temsilcisi telefonu yüzüme kapattı. Garip olan da ben mesaj falan atmadım. Servisten de bana herhangi bir bilgilendirme mesajı gelmedi ama hayali ücret kesilmiş.

Etiketler :

Personel Paket-Tarife Aşımı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ekim
  10:25

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 09.10.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Yakup Ç.
  10 Ekim
  21:25

  aktardığınız bilgi : herhangi bir sorun yok beyefendi..
  cevap: ben başak burcuyum sizden niye yengec burcu yorumlarını isteyeyim
  ayrıca takım tutmuyorum banane bjk- trömso maçından ve gs nın maç hakeminin kim olduğundan ? güya bunları talep etmişim 9222 no lu servisinizden...

 • Yakup Ç.
  10 Ekim
  21:21

  bir sıkıntı yok diyince benim mağduriyetim giderilmiyor..sorunu bulun ve özür dileyin

 • Yakup Ç.
  07 Ekim
  19:23

  dün msj geldi tarafıma..inceleme sonucunda anormal bi durum olmadığına dair...TEKRAR TEKRAR SÖYLÜYORUM...BEN MSJ ATMADIM ... OLAKİ UZAYLILAR MSJ ATTI TLFONUMU ELE GECİRİP OLUR YA HANİ.. EEE SİZİN 9222 DEN BANA GÖNDERDİĞİNİZ MSJLAR NERDE...??? HANGİ SAATTE VE TARİHTE GELMİŞ SÖYLEYİN BANA .. OLMAYAN MSJIN SAATİ DE OLMAZ ÇÜNKÜ...

 • 07 Ekim
  16:12

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş