Avea Yine Gösterdi Kalitesizliğini!

Murat E. |

Avea'lı olduğum güne pişmanım! Faturalı hattımızı kontörlüye çeviriyoruz geçiş ücreti, vergi, zart, zurt adı altında fahiş bedeller alıyor. Birde ödenmemiş faturamız olduğunu yasal takibe girmesine
1 gün kala öğreniyoruz. Buda yetmezmiş gibi faturayı ödemek için alnımızın damarı çatlıyor. Sizi seçtiğim güne pişman oldum...

En kısa zamanda Avea'dan kurtulacağım... Ekim 22 taahhüdümün son günü. Bedava yapsanızda boş. Tam 5 kişiyi Avea'nın zulmünden kurtarıyorum... Umarım işleriniz çok kötü gider... Zaten evlere şenlik bir 500 müşteri hizmetleri numarası var. Reklam dinlemek için ücret ödüyoruz.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Erişim Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ağustos
  13:54

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 29.08.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 29 Ağustos
  10:14

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri