Avea Yine Fazla Fatura Gönderdi!

Merve Y. |

Bu ay faturam 23. 50 yerine yine fazla fazla geldi maalesef. Faturam 58. 50 geldi. Sebebini sormak için Avea'yı aradığımızda yine internet yüzünden olduğunu söylediler. İyice abarttılar. Geçen sefer kapattık bir daha internet sorununuz olmayacak denildi. Bu ay yine fazla fatura geldi. Yetkili kişiyle görüştüreceğiz dediler dün aradığımda ve geri dönmediler. Hatlar meşgulmüş.

Bugün aradık böyle bir talep görünmüyor diyor. Nasıl iş anlayamadım iyice sinir oldum artık hukuki yollara başvurmayı düşünüyorum. Buraya yazdığımda gönülleri olmuyor. Neden bize ulaşmıyorsunuz diyorlar. Sanki ulaşınca adam gibi inceliyormuş gibi.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  13:25

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 11 Aralık
  10:00

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş