Avea Yine Fatura Sorunu!

Serhat S. |

55273**** nolu hattı kullanıyorum 44 TL lik yok yok tarifesi kullanıyorum 2gb internet paketin içine dahil daha önce Avea kullanırken kullanmadığım data için ücret yansıtılmıştı. Ben artık düzelmiştir diye düşünürken yine aynı şey ile karşılaştım her ay 1-1,5 gb internet kullanıyorken bu ay ne olduysa !! 3 gb internet kullanmışım telefonumdan en güzel uygulamaları ise detayını istediğinizde her fatura için 1 TL ücret istemeleri yani bir nevi detayını istemeyezsiniz diye yapılmış bir uygulama ben bu faturayı öderim ama bir daha hiç bir kuvvet beni Avea hattı kullandıramaz.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Nisan
  09:42

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 03.04.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 02 Nisan
  09:07

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş