Avea Yine Aynı Faturalandırma Problemini Yaşattı!

Tc Aysegul T. |

Daha önceki şikayetim için çözüm bulunmadan yine aynı problemle karşılaştım limitimi daha aşmadan 35 tl lik tarifem varken faturam 59.00 tl olarak kesilmiştir. Daha önce faturamı 140 tl yaptınız daha sorunumu çözmeden yeni faturamı da 59.00 tl yaptınız. Bu paralarla zengin olmaz kimse ama yazıklar olsun ki sizin gibi firmaya ve çalışanlarına! Bana sistemsel mesajlar vermeyin, yardımcı olamayız diye de aramayın sorunumu çözecekseniz arayın yeter. Bir kaç ay daha kalsam Avea'dan ayrılmadan bir kaç ay daha faturamdan ne alsak mantığıyla mı bakıyorsunuz?

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Görüşme Fatura Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Mayıs
  11:04

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.05.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 14 Mayıs
  10:46

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş