13 Mayıs 2013

Avea Yıkılan Paket Yanıltmacası!

6-7 gün önce Avea bayisine giderek 19 TL'ye Yıkılan Paket (500 dk, 5bin SMS, 1GB internet) kampanyasından yararlanmak üzere Avea'ya geçiş için başvurdum. Yasal süre sonunda hattımın taşınmasıyla beraber TL yükleyip pakete geçiş yapmak istedim. Fakat geçiş günüm itibariyle paket tutarının 23 TL'ye yükseldiğini ve bundan dolayı yükleme gerçekleştirilemeyeceği mesajı geldi.

Tarife ücret değişikliği hakkı elbette saklıdır, fakat Avea bayisindeki görevlinin ücretin sene başında değişebileceğini belirtmiş olması bu paketi tercih etmemin nedeninin 19 TL olmasından dolayı kendimi "kötü" hissediyorum. 10 Mayıstan önce başvurduğum için 19 TL'lik paketin tanımlanmasını istiyorum.

Hüseyin 55 Okunma

Cevaplar

 • Hüseyin13 Haziran 2013

  Yapılan en son görüşmemde durumun diğer aylarda da devam edeceği ve 19 liradan ücretlendirileceğim ifade edildi. Konuyla ilgili yapılan çalışmalar ve ince üslup için teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Haziran 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 16.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Hüseyin13 Mayıs 2013

  Avea müşteri hizmetleri ile görüştüm. Kampanyanın 23 TL olmasından sonra 4 liramı geri iade ettiler ve bundan sonraki yüklemelerimi eğer "KAYIT" yazıp "3070" e gönderirsem Pakete tekrar üye olarak 19 TL'den yüklemenin yapılacağını ifade ettiler. Fakat mesajı her gönderişimden sonra maalesef "işlem yapılamadı" uyarısı alıyorum. Mesajım askıda kalıyormuş. Müşteri hizmetleri ile görüşmelerim devam ediyor. Umarım çözümlenir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön