Avea Yıkılan Paket!

Sefa Ş. |

Fenercell de şampiyon tarifedeyim grup içi 2000 dakika veriyorlar bende yıkılan paket yaptım oda Avea içi 1000 dakika veriyor.Benim grup içi konuşmalarım sağolsun grup içinde değil de yıkılan paketten düştü. Grup içi öyle kaldı müşteri hizmetleri yanlışlık var dedi haklısınız dedi hala bana tekrardan yıkılan paketimi vermediler. Şikayetçiyim.

Etiketler :

Hediye Süre

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Mart
  14:34

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 22.03.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Sefa Ş.
  22 Mart
  14:30

  avea dönüş yaptı sorun tam çözülemese de müşteri memnuniyeti içiin ellerinden geleni yaptılar..

 • Sefa Ş.
  22 Mart
  11:59

  inceleme başlatılıyor sistemsel hata deniliyor o zaman suçunu kabul ettiysen bana paketimi doğan maddi hasarı geri öde..şikayetçiyim aveadan..

 • 22 Mart
  10:33

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş