Avea Yetkililerine İnce Bir Sitemdir!

Ufuk S. |

Yıllardır kullandığım Avea hatta 2 sene taahhütlü olan faturalı hattımın son taahhüt tarihi bitmek üzereyken arandığımda bu ay sonu geçici süreli yurt dışına gideceğim için bu tarifeye devam edemeyeceğimi ilettim. Fakat çağrı merkezi 400 konuşkan adındaki tarifemin üzerinden sadece %50 indirimi kaldırarak tarifenin devamını sağlamış.

Ben ise hattım sanırım standart bir tarifeye geçti diye düşünerek, yaklaşık 20 gün boyunca hattı hiç kullanmadım. Sonunda bu durumu fark ettim. Müşteri hizmetlerini aradım. Bu indirimin taahhüt olmadıkça olamayacağını, hattın dondurulamayacağını, faturasız hatta geçişte bonus 19,8 TL ile durumumu telafi etmeye çalıştılar. Kaldı ki bu dakika da kullanılamıyor.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Şubat
  14:20

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 24.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 24 Ocak
  11:22

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş