Avea Yetersiz ve Tutarsız Bilgilendirme Yapıyor!

Fatih K. |

Hattımı alt bayiden Avea'ya taşıdım fakat eksik bilgi verilmesinden dolayı istediğim tarifeye bir türlü geçemedim. Bununla ilgili müşteri hizmetleriyle defalarca görüştüm fakat her defasında farklı bilgilendirildim ve Avea merkeze yönlendirildim. Avea merkeze gittiğimde de bu işlemin yapılamayacağı söylendi. Bu konu hakkında hiçbir zaman tutarlı bir bilgiye ulaşamadım. En son çare hattımı galiba başka operatöre taşıyacağım galiba.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Eylül
  15:21

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 23.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 23 Eylül
  14:22

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş