Avea Yeterli Hizmet Veremiyor!

Neset Y. |

Avea ile bu seferde dün 18.03.2014 sabahından bu yana bulunduğum şirket adresimde kapalı ve açık alan fark etmeksizin ve şahsım dışında çevremdeki Avea kullanıcıları dahil olmak üzere dışarıdan arandığımızda ulaşılamadığını dışarı aramalarda da beklemekten sonra kapandığını müşteri hizmetlerine iletmem sonucunda 48 saat (2 gün) içinde cevap verilebileceğini söylüyorlar.

Yani anlayacağınız bu kadar kişinin zaman ve maddi kayıpları umurlarında olmadığını bunun dışında yapılacak bir şeyin olmadığını söylemekle yetiniyor. Aynı kişiye hattımın yönlendirmesi hakkında sorduğum soruya Avea'lı bir hatta olabilceğini söylüyor. Telefon şakası yapıyor sanırım.

Etiketler :

Bilgilendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Mart
  10:48

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 20.03.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 19 Mart
  15:38

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş