Avea Yeter Artık!!

Hüseyin U. |

1 haftadır Şanlıurfa bölgesinde Avea şebeke problemleri yaşanmaktadır. Avea ile görüşmelerimizde terörden dolayı olacağı ve ne zaman düzeleceği malumdur cevabı almaktayız. Buradan Avea yetkililerine sesleniyorum Şanlıurfa da terör olayları yok ve 2 gündür ise Şanlıurfa karaköprü bölgesinde ak piyar mahallesinde hiçbir şekilde Avea kullanılmamaktadır. Şebekeler olmadığı için 2 gündür whatsapp dan anneme ilettim konuyu Avea' yı bilgilendirmesi için müşteri hizmetleri utanmadan şahsın kendisi araması gerektiğini iletiyor. Evimde 2 hat var 2 side Avea ben nasıl arama yapıp ileteceğim.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin U.
  23 Ekim
  12:54

  Ben bu kadar yalan söyleyen ilgisiz umursamaz bir firma görmedim...

 • Hüseyin U.
  21 Ekim
  13:02

  3 gündür şebeke namına hiçbir şey yok bulunduğum bölgede yapılan görüşmelerimde ise baz istasyonu çalışmaları bulunmamaktadır cevabını veriyorlar. Böyle bir cevap şekli olur mu allah aşkına yok mu bu Avea'nın bi yetkilisi. Ve ayrıca internetli pakete abone oluyorum eski internet paketim 2 aydır halen aktif bir şekilde kullanmadığım halde faturama yansıtıyorlar. Avea artık haddini fazlasıyla aşmaya başladı. BTK yetkilileri ile gerekli görüşmelerim başlamış bulunmaktadır. Fatura dökümanı ektedir. Ve şebekenin olmadığını söylemek için Avea yı arıyoruz yine para alıyorlar. Bu nasıl bir iştir

 • 21 Ekim
  12:58

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Hüseyin U.
  20 Ekim
  22:46

  1 haftadır bilgi veriyoruz Avea ya 3 gündür ise bulunduğumuz ilçede hiçbir şekilde şebeke yok mahalleye girince mahrumiyete giriyoruz sanki. Ve birde sıkılmadan buradan cevap yazıp size bilgi verilecektir deniyor. Benim ve bu semtte olan hiç kimsenin şebekesi yok fotograflarla sizlere iletiyorum. Aman ha aman Avea almayın. Avea yetkilisi kim ise onlarda para kazanmak derdinde hizmet derdinde değiller

 • Hüseyin U.
  18 Ekim
  23:51

  Şebekesi olmayan bir telefona nasıl dönüş yapacaksınız... Güldürmeyin bizi

 • Hüseyin U.
  18 Ekim
  15:23

  boş boş cevap vermeyin şebeke yok diyoruz bize bilgi aktaracagınızı söylüyorsunuz. altınız üstünüz yalan

 • 17 Ekim
  16:36

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş