Avea Yersiz Alınan Para!

Ali A. |

Çok uzun süredir Avea operatörünü kullanmaktayım. 06 Temmuz 2013 tarihinde telefonum ile 6 yaşındaki kızım oyunlar kısmına girmiş ve Bubble Bash isimli bir oyunun demosunu oynadıktan sonra muhtemelen çıkan onay kodunu bilmeden onaylamış.

Hemen akabinde ilgili numarayı aradım ama yanıt alamadım. Operatörü aradım olumsuz yanıt aldım. Hiç bir işime yaramayacak ve bir daha kullanmayacağım bir hizmet için 12 TL gibi bir ücret ödemek zorunda bırakılıyorum. Bunun iptalini istiyorum gereğini arz ederim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Erişim İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ekim
  13:45

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 16.07.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 10 Temmuz
  11:42

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş