Şeyda K. Teşekkür Mesajı

Firma olarak gösterdiğiniz ilgi ve çözüm süreci için tüm çalışanlarınıza ve müşteri temsilcilerinize teşekkür ederim. Sanıyorum eğitimlerde eksik algılanan bir nedenle bu şikayete konu durumu yaşadım. Yine de sonuçlandı. Teşekkür ederim.

Avea Yedek Sim Kart Talebi.

Şeyda K. |

İletişim firmanızdan uzun yıllar önce almış olduğum 554 745****numara hattıma ait sim kartı kaybettim.
554 745 **** no.lu hattı alırken kullandığım soy ismim boşanma nedeni ile değişti.
Kamu personeliyim. Beyanım esas alınarak (Kaldı ki T.C. kimlik numaram değişmedi haliyle) yeniden düzenlenen nüfus cüzdanımın aslı ile beraber fotokopisini arz ettiğimde çalıştığım kurumca aslı gibidir yapılarak özlük dosyama konuldu.

Kayıtlar beyanım esas alınarak yeni soy ismimle düzenlenerek özlük bilgilerim güncellendi.

Şirketinize ait merkezlere yaptığım yedek sim kart talebi ile ilgili başvurularımda mahkeme kararı istenmektedir. Bilgilerinizi yardımlarınızı bekliyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şeyda K.
  24 Ağustos
  14:39

  Firma olarak gösterdiğiniz ilgi ve çözüm süreci için tüm çalışanlarınıza ve müşteri temsilcilerinize teşekkür ederim. Sanıyorum eğitimlerde eksik algılanan bir nedenle bu şikayete konu durumu yaşadım. Yine de sonuçlandı. Teşekkür ederim.

 • 21 Ağustos
  12:35

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 20.08.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 19 Ağustos
  15:53

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Şeyda K.
  19 Ağustos
  15:51

  Nüfus cüzdanımla talebimin tamamlanmasını istiyorum Mahkeme kararı bana aittir ve özelimdir. Mahkeme dışında kimse ile paylaşmak istemiyorum. Nüfus Cüzdanım t.c. Numaram beyanıma esastır. Bu durum beni incitmekte hatta rencide edildiğim hissine kaptırmaktadır.