Avea Yarı Zemin Evimde Çekmiyor!

Tule Y. |

Yarı zemin evimde Avea yalnızca pencereye yakın noktada çekiyor onda da çoğu zaman telefonla konuşurken sesim kesik bir şekilde gidiyor. Turkcell bir hat evimin her noktasında çekerken %99 kapsama alanı mottosu olan Avea'nın sadece bir noktada çekmesi üzücü gerçekten.Avea bu kapsama alanı problemini çözer umarım.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tule Y.
  27 Şubat
  20:05

  şikayetimle ilgili olarak firma çözüm sürecindeymiş o şekilde bilgilendirildim 2 gün önce fakat problemim halen çözülemedi ne yazık ki.

 • 27 Şubat
  13:43

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 25.02.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 24 Şubat
  13:58

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş