14 Şubat 2013

Avea Yardımcı Olmuyor!

1 yıl önce avantajlı kamu tarifesi üzerinden 2 yıl taahhütlü olarak Nokia 7230 cihaz satın aldım. Bir süre önce, internet kotası daha yüksek olduğu için, aynı tarife gurubu içerisinde olduğunu düşündüğüm Akıllı Kamu tarifesine geçtim. Eski tarifemin aylık ücreti 32 TL iken bu paket 35 TL. Tarife değişirken bana herhangi bir uyarı da gelmedi.

Faturama baktım ki, 336 TL. Bunun 300 TL. kısmı Cihaz bedeli. Müşteri hizmetlerini aradım, yapabilecek bir şey yok dedi. Avea gibi bir kuruma müşterilerinin istemeden yaptığı hatalardan haksız kazanç sağlamayı yakıştıramıyorum. Kurum değiştirmedim, yalnızda dalgınlık eseri yaptığım hatayı düzeltmeme yardımcı olun yeter. Yoksa ailece elveda AVEA.

Erdoğan 27 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 15.02.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Erdoğan16 Şubat 2013

    Müşteri hizmetleri aradı ama sorunumun çözümüne yardımcı olmaya yanaşmıyor. Tek yapabilecekleri taksit yapmakmış. Şu an ailece kullandığımız 5 avea hattının tamamını başka bir kuruma geçirmeyi ve Tüketici Hakları mahkemesinde hakkımı aramayı düşünüyorum. Bir daha da etrafımdaki hiçbir dostuma, akrabama, öğrencime ve iş arkadaşıma avea tavsiye etmeyeceğim. Avea beni anlamadı sanırım, canımı yakan ödediğim para değil yapılan haksızlık ve ahlaksızlık.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön