17 Haziran 2014

Avea Yardımcı Olmak Yerine Telefonu Yüzüme Kapattı!

Geçen ay oğlum internette oyun oynarken yanlışlıkla (ücretsiz olduğunu zannederek)oyun indirmiş.Bunun için de telefon numaralarını vermiş.Olmadı zannederek birer beşer dakika aralıklarla 10 kez bir hattan 8 kez de diğer hattan olmak üzere onay vermiş.Durumu öğrenip operatörü aramama rağmen bana yardımcı olmak yerine dayak atmaktan berbat ettiler.Hatta ödemek zorunda olduğumu belirterek telefonu yüzüme kapattılar.Bu arada iki hatta gelen toplam fatura tutarı 480 TL'dir.

Önder 123 Okunma

Cevaplar

 • Önder24 Haziran 2014

  avea sadece kendi çıkarını düşünmektedir.Hatlarımı kapatacağımı belirtmeme rağmen hiç önemsemediler.Paraya doydukları ve müsteriyi önemsemedikleri her hallerinden belli.

 • Önder19 Haziran 2014

  Şikayetimle ilgili bir çözüm olmadı.Daha Önce yaptıkları gibi arayıp bana konuşma fırsatı vermeden bol bol konuşup kendilerini haklı göstererek telefonu kapattılar. Her zaman hep kendileri haklıdır.Yani güçlü olan kazanıyor.

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Haziran 2014

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 17.06.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Türk Telekom Temsilcisi17 Haziran 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön