12 Kasım 2013

Avea Yardımcı Olmak İstemedi!

Öncelikle tüm bilgileri ekte yollayacağım. Bu yıl 13 eylülde facebook arkadaşımın hesabının çalınmasından dolayı çalan kişi bana engelliler için bir anket mesajının olduğunu ve bunu tüm arkadaşlarına gönderdim sana da gönderebilir miyim dedi.

Ben de kabul ettim ve telefon numaramı yazdım ve 7979'dan mesaj geldi. Evet yazıp onayladım ve bana her defasında olmadı dedi tekrar yolluyorum diyor ve ben tekrar evet diyorum olmadı. Başka telefondan deneyelim dedi annemin telefonundan da yaptım ve sonra fark ettim ki benim faturama toplamda 290 lira yansımış.

Hemen Avea'yı aradım ve yardımcı olamayacaklarını söylediler. Bana nasıl bilgilendirme mesajı atmazlar ve mesajdaki MH nedir?

Cihan 79 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Aralık 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 15.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Cihan 12 Kasım 2013

    Yazı karakteri sınırlı olduğundan kısalttım biraz. Ekte 2. mesajda mobil ödeme olduğu yazıyor fakat ilk mesajda o yazmıyor ondan sonrakilerde de yazmıyor. İlk başta olmayınca o mesaj geldi yoksa o bile gelmeyecekti. Benim faturama faturamdan daha fazla bi ücret yansıyor (2sn içinde) ve avea bu konuda beni bilgilendirmiyor ayrıca müşteri hizmetlerini de bi çok kez aradım (kayıtlarda mevcuttur) şikayet dilekçesi oluşturmadılar bana. Kendileri açısından iyi olmayacağından dolayıyımış.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön