26 Temmuz 2013

Avea Yardımcı Olmadılar!

18919.. nolu şikayetimle alakalı Avea Müşteri Hizmetleri yetkilisiyle görüşmelerimde, yetkili benden sözleşme fotokopisini istemiş ve ben de göndermiştim. Yetkili:

1-500 dakika 20 TL tarifesinin olmadığını.
2-Fotokopinin geçerli olmadığını.
3-Bayi imzası olmadığını.
4-Hangi bayi olduğunu bilmediklerini ve bilemeyeceklerini bildirip/inkar edip "sizin şikayetinizi kabul etmiyoruz bizi bağlamaz" manasında konuşmuştur.

Buradan kendilerine soruyorum acaba hangi bayinin olmadığını bildikleri, imzası olmayan sözleşmeye ait hattı hangi akıl ve mantıkla açmışlar. Hakkımı aramaya her platformda devam edeceğim.

Alper 23 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ekim 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 31.07.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Temmuz 2013

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön