Avea Yararlanamayacağım Paketin Reklamını Gönderiyor!

B Can T. |

Avea şirketinin abonesiyim, cep telefonuma bu şirketten 03.09.2013 tarihinde 30 TL karşılığında Süper 3'lü paketten 5555'e mesaj göndererek yararlanabileceğimin taahhüt edilmesine istinaden mesaj gönderdim ama bulunduğum tarifenin bu avantajdan yararlanamayacağı cevabını gönderdiler. Madem öyle neden bana bu reklamı gönderiyorsunuz?Bu şirketi bu davranışından dolayı şiddetle kınıyorum.

Etiketler :

Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Eylül
  09:35

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • B Can T.
  12 Eylül
  21:36

  Firma beni arayıp gönderilen mesajın otomatik olduğunu söylemekle yetiniyor.Böyle büyük bir firmada böyle bir ilkellik görmek hayret verici,beyanının arkasında durmadığı için ben yine de hakkımı hukuki yollardan aramayı deneyeceğim.

 • 10 Eylül
  08:13

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş