10 Eylül 2013

Avea Yaptığı Teklifi Bir Dakika İçinde Değiştiriyor!

Daha önce Avea tarafından uygun bir fiyata bizzat aranıp 500 dk her yöne+5000 sms+sınırsız internet kampanyası teklif edildi. Telefon eşimin üzerine olduğu için benim onay vermem yetmedi.Bugün Avea'yı aradım ve teklifi kabul ettiğimizi söyledi.Tamam demişler onu yapabiliriz şuan ancak şöyle bir teklifimiz daha var daha avantajlı olur sizin için deyip başka bir seçenek sunmuşlar.

Eşim de doğal olarak beni arayıp hangisini istediğimi sordu. Eski teklifin daha cazip olduğunu söyledim. Eşim tekrar Avea'yı aradığında hatta çıkan operatör sistemde öyle bir şey görünmediğini söyledi ve geçişe izin vermedi. Böyle bir şey olabilir mi? 5 dk herşey değişiyor mu Avea'da? Sunulan teklifi talep ediyoruz.

Oğuz 39 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 12.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Oğuz 10 Eylül 2013

    2003343 numaralı şikayetimin detayları şöyle.Avea tarafından 31.08.2013 tarihinde arandım ve teklif sunuldu.Bugün eşim kabul etmek için 17:44'te Avea'dan Meltem Hanımla görüştü ve teklifin hala geçerli olduğunu öğrendi.Ayrıca yeni bir teklif daha yapıldı.Eşim arada kaldığı için beni aradı.Ben de bir önceki teklifi kabul etmesini söyledim.Bunun üzerine eşim 17:50 de Avea'yı tekrar aradı. Perihan isimli operatör eski teklifi göremediğini söyledi. Eşim bunun üzerine dosya numarası 1_15698665808 nolu şikayeti aveaya bildirdi.Aynı kişi 19:44 de beni arayarak size önerdiğimiz internet 1gb diyor.Ortada ses kayıtları var ve tarih zaman belli.Çocuk oyuncağı mı bu ya.Açın dinleyin ses kayıtlarınızı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön