07 Mart 2014

Avea Yanlışlıkla Yaptığım Paketleri İptal Etmedi!

Oğlum eğitim için yurt dışına gitti.Kullandığı hat benim üzerime(aldığımızda 18 yaşından küçük olduğu için)İtalya'dan Türkiye'ye sms için Avea'nın yurt dışından Türkiye'ye sms paketini yapmak istemiş.Ancak yanlışlıkla Türkiye'den yurt dışına olan paketi yapmış. Ancak aynı paketi ben de yaptım ki gerek yokmuş.

Zaten halihazırdaki sms'lerim işimi görürmüş.Yani ikimiz de kullanamayacağımız paketler yaptık.Ben de hatlar üzerime olduğu için müşteri hizmetlerine kendi kullandığım Avea hattından arayıp ya paketleri doğru bir paketle değiştirmelerini ya da lirayı iade etmelerini rica ettim.Olmayacağını söylediler.Avea'ya yakıştıramadım. Evet hata bizim ama düzeltilebilir.

Olcay 439 Okunma

Cevaplar

 • Olcay'ın Teşekkür Mesajı12 Mart 2014

  Müşteri hizmetlerindeki elemanların daha donanımlı olması gerektiğini düşünüyorum.İade yapılacağını söyledikleri ilk aramada tek hatta iade gerçekleşti.Diğeri için online form gönderdim.Hemen aradılar diğerine de iade gerçekleşti.İlgi de niyette iyi ancak dikkatsizlik oldu.Bu tür problemler için tüm operatörlerin müşterilere gereksiz zorluk çıkarmamaları dileğiyle dileğiyle.Teşekkürler sevgili şikayet var çalışanları.Emeğinize sağlık.

 • Olcay'ın Teşekkür Mesajı08 Mart 2014

  Sayın Şikayet Var Yetkilisi, Şikayetimi 12 saat içinde işleme aldınız hemen ardından Avea'dan mesaj aldım.İşleme aldıklarını ilettiler.1 gün sonra da liraları hattımıza iade ettiler. İyi ki varsınız.Keşke bu tür sorunları operatörler direk halletse diye düşünüyorum.Yine de öncelikle size sonra Avea'ya çok teşekkür ediyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi08 Mart 2014

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 08.03.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Türk Telekom Temsilcisi07 Mart 2014

  Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön