01 Nisan 2013

Avea Yanlışlıkla Girilen İnternetten Gelen 38 TL Gprs Ücreti!

Eşime iphone 4s almıştım evin içinde wifi olduğundan dolayı interneti kapatmıştım telefondan ancak nasıl olduysa ya kapatamadım ya da tekrar açıldı nası olduysa eşim bir kaç sayfaya baktıktan sonra 3g işaretini görüyor beni arıyor bende girme dedim sonra tekrar dan kapattım. Bugün fatura geldi ne göreyim girilen 2-3 sayfanın karşılığı 38 TL.

Daha önce Turkcell kullandım en ufak bir internete girme durumunda hemen uyarı geliyordu paketiniz yok diye. Dahası ben 1 GB'a 10 TL öderken yine Avea da eşime 3-5mb için nasıl 38 TL geliyor? Bu iyi niyetle olabilir mi? Bence asla olamaz. 4 adet avea hattım var faturalı ve taahhütlü. 3 tanesinin taahhütü 2-3 aya bitecek o zaman hemen taşıyacağım bir daha avea mı bu durum düzeltilmez ise asla!

Rauf 46 Okunma

Cevaplar

 • Rauf 01 Temmuz 2013

  Teşekkür ediyorum avea'ya taşıdım hattımı bana son kazığını attı(ğını zannediyor, hattı taşıdım diye, diğer 2 hattımı da taşıyayım da o zaman görsünler son kazık neymiş) 1 günlük kullanıma 40 TL fatura. Güzel hiç sorun değil ben öderim gider. Diğer hatları da taşıyayım da görün.

 • Rauf 27 Mayıs 2013

  Evet saol avea hattın birini diğer operatöre geçirdim, diğeri ve ondan sonraki de çok yakında gidecek bir sonrakinin taahhütünün bitmesine 6 ay kaldı o da bitince 5 hattı da taşımış olacağın bir tanesiyle işe başladım.

 • Rauf 19 Nisan 2013

  Üzerime kayıtlı 3 Hattın taahhütü bitiyor o zaman görüşürüz nasılsa.

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 04.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Rauf 02 Nisan 2013

  Ne inceliyorsunuz arayıp telefon numarasını almadan. Sorun burada kayıtlıu telefonumla alakalı değilki.

 • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön